Open’er Festival 2017 #wGdyni – Dzień drugi

Za nami drugi dzień prawdziwego muzycznego szaleństwa na Open`er Festival. Czwartkowe granie otworzył występ Charli XCX oraz rapera G-Eazy. Wspaniały koncert i świetną zabawę zapewnił rockowy duet The Kills, który porwał publiczność do wspólnej zabawy. Jednak bez wątpienia gwiazdą dnia byli Foo Fighters, którzy rozgrzali tłum do czerwoności. Wraz z Davem Grohlem - liderem grupy i byłym członkiem słynnej Nirwany – fani zaśpiewali największe hity zespołu. Elektryzujące kawałki oraz rewelacyjny kontakt muzyków z publicznością zapewnił wszystkim niezapomniane wrażenia.

Open’er Festival 2017 #wGdyni – Dzień drugi

 

Agnieszka Wołowicz

e-mail: a.wolowicz@gdynia.pl

30.06.2017 08:00 Ocena: 5

Zobacz także:

Kino Letnie pod wieczornym niebem

Wraz z nadejściem lata zbliża się siódma już edycja Kina Letniego w Orłowie. W magicznym otoczeniu mola, z widokiem na morze i przy szumie fal zaprezentowane zostaną wybitne filmy światowego formatu. Pokazy odbywać się będą w każdy wtorek, od 4 lipca do 8 sierpnia, od godz. 21.30.

35. urodziny Daru Młodzieży

4 lipca Dar Młodzieży obchodzić będzie 35-lecie służby. Z tej okazji o godz.13:00 przy Nabrzeżu Pomorskim odbędą się rocznicowe obchody. Tego dnia zostanie też podniesiona nowa, biało-czerwona bandera o powierzchni 40 metrów kwadratowych, będąca prezentem od miasta Bydgoszcz.

Komitet Rewitalizacji – do dzieła!

Wkrótce w Gdyni zostanie zawiązana specjalna grupa, której zadaniem będzie nadzór nad rewitalizacją sześciu obszarów miasta. Komitet Rewitalizacji będzie również doradzał prezydentowi Gdyni w najważniejszych sprawach związanych z realizacją tego procesu. W środę 28 czerwca radni przyjęli regulamin powoływania i pracy zespołu.