Zamień eRatusz na gdynia.pl. Pobierz nową gdyńską aplikację

Po całkowitej odmianie strony www.gdynia.pl przyszedł czas na współgrającą z nią miejską aplikację. Od 1 lipca bieżącego roku dostępna do pobrania będzie bezpłatna „apka” gdynia.pl, która zastąpi prezentujący codziennie bieżące informacje z Gdyni eRatusz. Dziś 30 czerwca jest ostatnim dniem publikowania w eRatuszu nowych informacji.

 

// fot. Sebastian Drausal

 

Gdynia.pl poza wiadomościami z życia naszego miasta, posiada także rozbudowany kalendarz wydarzeń. Dodatkowo pojawiła się także możliwość otrzymywania powiadomień oraz skaner kodów QR. Każdą informacją można podzielić się natychmiast na Facebooku lub Twitterze. Nie mogło także zabraknąć wyszukiwarki.

Piątek 30 czerwca jest ostatnim dniem publikowania informacji w eRatuszu. Przez ponad 4 lata powstało prawie 5,5 tysiąca informacji o tym, co dzieje się w mieście – w gospodarce, edukacji, sporcie, kulturze.

Od jutra 1 lipca zapraszamy do pobierania aplikacji gdynia.pl, która dostępna będzie dla systemów Android i iOS, odpowiednio w sklepach Google Play oraz App Store.

W przyszłości zostanie rozbudowana o system Windows Phone. Planowane są też dodatkowe wersje językowe. Aplikacja jest bezpłatna. 

 

Małgorzata Omachel-Kwidzińska

e-mail: m.omachel@gdynia.pl

30.06.2017 19:00 Ocena: 5

Zobacz także:

Weekend po gdyńsku

Tłumy młodych ludzi na ulicach, wakacyjny klimat unoszący się w powietrzu – to jasny znak, że do Gdyni zawitała kolejna edycja festiwalu Open’er – największego festiwalu muzycznego w naszym kraju. Czterodniowa impreza potrwa do soboty 1 lipca.

Open’er Festival 2017 #wGdyni – Dzień drugi

Za nami drugi dzień prawdziwego muzycznego szaleństwa na Open`er Festival. Czwartkowe granie otworzył występ Charli XCX oraz rapera G-Eazy. Wspaniały koncert i świetną zabawę zapewnił rockowy duet The Kills, który porwał publiczność do wspólnej zabawy. Jednak bez wątpienia gwiazdą dnia byli Foo Fighters, którzy rozgrzali tłum do czerwoności. Wraz z Davem Grohlem - liderem grupy i byłym członkiem słynnej Nirwany – fani zaśpiewali największe hity zespołu. Elektryzujące kawałki oraz rewelacyjny kontakt muzyków z publicznością zapewnił wszystkim niezapomniane wrażenia.

Kino Letnie pod wieczornym niebem

Wraz z nadejściem lata zbliża się siódma już edycja Kina Letniego w Orłowie. W magicznym otoczeniu mola, z widokiem na morze i przy szumie fal zaprezentowane zostaną wybitne filmy światowego formatu. Pokazy odbywać się będą w każdy wtorek, od 4 lipca do 8 sierpnia, od godz. 21.30.